Podaj swój adres email, a będziemy Ci wysyłać nowości dotyczące naszych budów.

Adres email

zamknij
email: ciechbud@data.pl

Aktualności

Firma godna zaufania - to my.

 Pragniemy poinformować, że w maju 2016r. otrzymaliśmy Certyfikat "Firma Godna Zaufania 2016".

Jednocześnie obiecujemy utrzymać jakość naszych usług na niezmienniczym, nadal wysokim poziomie.

Dyplom Uznania od Marszałka Województwa Mazowieckiego

24 października 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie realizowanej przez nas Oranżerii z funkcją konferencyjno-kulturalną na terenie Zabytkowego Zespołu Pałacowo-Parkowego Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. W trakcie uroczystości Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego "CIECHBUD" Sp. z o. o. został wyróżniony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Dyplomem Uznania za zaangażowanie w realizację inwestycji i doskonałe wykonawstwo.  

Zobacz więcej zdjęć »

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ciechanowie


Prezentujemy kolejny artykuł na temat realizowanej przez nas inwestycji polegającej na modernizacji i rozbudowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ciechanowie.  

Rozbudowa i modernizacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ciechanowie

Prezentujemy Państwu artykuł, który ukazał się w Piśmie Samorządu Powiatu Ciechanowskiego na temat realizowanej przez naszą firmę inwestycji polegającej na budowie nowego skrzydła Specjalnego Ośrodka Wychowawczego, modernizacji starego budynku SOSW, budowie wielofunkcyjnego boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz bezpiecznego placu zabaw, dróg dojazdowych, chodników i parkingów z podjazdami wraz z zagospodarowaniem terenu oraz remontem ogrodzenia.

Zostaliśmy wyróżnieni

28 kwietnia w Olsztynie odbyła się gala rozdania nagród „Diamenty Forbesa 2010”. Diamenty Forbesa to lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość. Lista ta została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku. Metoda ta umożliwia także zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Budowlane „CIECHBUD” znalazło się na pierwszym miejscu tego prestiżowego rankingu w województwie warmińsko-mazurskim w kategorii od 5 do 50 mln PLN.

 

W roku 2010 zostaliśmy również odznaczeni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2009 według Dun & Bradstreet Poland. Dun & B Poland to międzynarodowa wywiadownia gospodarcza oceniająca wiarygodność i stabilność firm.