CIECHBUD

O firmie

Przedsiębiorstwo Budowlane CIECHBUD Sp. z o. o. to doświadczona, dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się takimi inwestycjami, jak budynki wielorodzinne, budynki jednorodzinne, obiekty szkolne i sportowe, obiekty przemysłowe i biurowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych, wygodnych i bezpiecznych przestrzeni do mieszkania, wypoczynku i pracy. Każda inwestycja to dla nas szansa na zapewnienie nowym mieszkańcom i użytkownikom obiektów spełniających ich potrzeby, wymagania i marzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tworzone przez nas budynki to nie tylko obiekty w przestrzeni miejskiej, ale przede wszystkim czyjś przyszły wyczekany dom, mieszkanie, biuro czy lokal. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas inwestycje spełniały oczekiwania pod względem wygody użytkowania, bezpieczeństwa i estetyki. Dzięki temu po ich oddaniu zawsze mamy świadomość, że posłużą nowym właścicielom przez kolejne dziesięciolecia, zapewniając im idealne warunki do mieszkania lub pracy.

Przykładamy również dużą wagę do tego, jak nasze budynki odnajdują się w przestrzeni miejskiej. Naszym celem jest wzbogacenie o nowoczesne, a przy tym pasujące do otoczenia obiekty, które będą cennym dodatkiem do panoramy. Tworzone przez nas realizacje zachwycają estetyką i wykorzystują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym są dopasowane do współczesnych wymagań użytkowników. Zajmujemy się nie tylko samymi obiektami, ale również ich otoczeniem, tworząc przyjazną dla mieszkańców przestrzeń pełną zieleni.

Nie boimy się niestandardowych realizacji – dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem i doświadczonymi fachowcami, co pozwala nam na podejmowanie się prac wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu. Zajmujemy się przede wszystkim generalnym wykonawstwem w ramach realizacji inwestycji dla inwestorów bezpośrednich. Pracujemy w Polsce, jednak posiadamy również doświadczenie w wykonywaniu projektów poza granicami kraju – do tej pory działaliśmy m.in. we Francji i w Rosji.

Na rynku jesteśmy obecni od 1995 roku, dlatego możemy pochwalić się szerokim doświadczeniem przy realizowaniu różnego typu projektów.